W BSH o szczupłym zarządzaniu i Łańcuchu Dostaw

W BSH o szczupłym zarządzaniu i Łańcuchu Dostaw

25 i 26 lipca, w ramach Dnia Dostawcy, organizowanego w Łodzi przez lokalny oddział koncernu BSH, 150 przybyłych na konferencję przedstawicieli firm miało okazję czerpać wiedzę z doświadczenia producenta i dostawcy AGD w wykorzystywaniu koncepcji Lean Manufacturing i Supply Chain.

Na zaproszenie firmy BSH do Łodzi przybyli przedstawiciele firm – dostawców, którzy wzieli udział w dwudniowym wydarzeniu – Dniach Dostawcy, odbywających się pod hasłem „Zmieniamy się, by wygrać”. Tematem przewodnim spotkania było zarządzanie produkcją w myśl koncepcji Lean Manufacturing i Supply Chain.

 

Hasło konferencji „Zmieniamy się, by wygrać” nawiązuje do zmian w sposobie myślenia o produkcji, które przekładają się na zmiany wprowadzane w całym procesie wytwarzania, w tym także szkolenie pracowników, by rozumieli istotę koncepcji lean i narzędzi, którymi się posługuje. Gościem specjalnym konferencji był dr Joerg Biermann, wiceprezes 4FLow AG, firmy specjalizującej się we wdrażaniu koncepcji Lean i Supply Chain, który zaprezentował najnowsze trendy w szczupłym zarządzaniu.

 

Drugiego dnia pobytu goście wzięli udział w spotkaniach warsztatowych prezentujących korzyści ze stosowania „szczupłego” zarządzania w fabrykach BSH. Dni Dostawcy były rodzajem platformy wymiany doświadczeń między uczestnikami oraz możliwością uzupełnienia wiedzy w zakresie zarządzania produkcją przy wykorzystaniu koncepcji Szczupłego Zarządzania Łańcuchem Dostaw.

Poleć ten artykuł:

Polecamy