Złoty medal targów Trans Poland 2014 dla Seifert Polska

Złoty medal targów Trans Poland 2014 dla Seifert Polska

W dniach 5-7 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży TSL w Polsce - Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Trans Poland 2014. Podczas uroczystej Gali Wystawców firma Seifert Polska została nagrodzona złotym medalem targów.

To wyjątkowe odznaczenie zostało przyznane spółce za debiut targowy w kategorii „firma zagraniczna 2014”. Organizatorzy zdecydowali się nagrodzić firmę Seifert Polska doceniając jej innowacyjność na polskim rynku oraz jakość wykonywanych usług.

 

– Otrzymany na targach złoty medal to wyraz uznania dla całego zespołu Seifert Polska – mówi Jan Brachmann, prezes zarządu spółki. – Jesteśmy dumni i szczęśliwi z przyznanego nam odznaczenia, które dowodzi, że rozwijamy się we właściwym kierunku – dodaje.

 

Co czekało zwiedzających na stoisku Seifert Polska? Można było dowiedzieć się o oferowanych przez spółkę usługach, poznać pracowników, a także skorzystać z przygotowanych przez firmę atrakcji. Odwiedzający mogli degustować tradycyjne precle, piwo i białe kiełbaski, nawiązujące do tradycji i niemieckich korzeni spółki. Główną atrakcją były jednak występy mimów oraz pokazy iluzji, nawiązujące tematyką do branży TSL.

 

– Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem . Mieliśmy okazję zaprezentować swoje usługi w obszarze transportowym i logistycznym, nawiązaliśmy też nowe kontakty biznesowe, które mają szansę zakończyć się podpisaniem przez spółkę nowych kontraktów – podkreśla Jan Brachmann, prezes zarządu Seifert Polska.

 

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie to platforma biznesowa skierowana do profesjonalistów działających w głównych sektorach transportu. Program obejmuje liczne wydarzenia służące edukacji i poszerzaniu wiedzy uczestników – konferencje i panele dyskusyjne. Tegoroczną nowością była Strefa Służb – w jej ramach przedstawiciele Służby Celnej, Inspekcji Transportu Drogowego, Transportowego Dozoru Technicznego oraz Policji udzielali zainteresowanym darmowych porad i konsultacji.

 

Kolejna edycja targów odbędzie się 4-6 listopada 2015 w Warszawie. Hasłem przewodnim przyszłorocznej edycji będzie bezpieczeństwo w branży TSL.

Poleć ten artykuł:

Polecamy