Zmiany w Expressie

Zmiany w Expressie

Właściciele spółki Express należącej do Grupy PGD mianowali nowy zarząd. Kluczowe zmiany w firmie są zapowiedzią szerokich planów rozwoju spółki.

Nowe funkcje w zarządzie firmy Express objęli: Hubert Laszczyk (na zdjęciu), powołany na stanowisko prezesa, oraz Piotr Groński – nowy wiceprezes. Laszczyk dotychczas piastował stanowisko dyrektora zarządzającego. Z firmą Express związany jest niemal od początku jej istnienia na polskim rynku, czyli od 2001 roku.Wcześniej współpracował z Grupą PGD, piastując stanowiska menedżerskie w dealerskiej części Grupy. Piotr Groński – dotychczasowy dyrektor finansowy Grupy PGD – z korporacją związany jest od roku 2006. W firmie Express będzie nadzorował obszar finansów, a w jego gestii znajdą się również projekty rozwojowe spółki.

– Express stawia sobie za cel umocnienie pozycji lidera rynku wynajmu samochodów w Polsce. Z myślą o naszych klientach zwiększamy dostępność usług poprzez wdrażanie nowatorskich technologii i wprowadzanie nowych kanałów sprzedaży. Rozszerzamy również ofertę dla firm w segmencie wynajmu średnio- i długoterminowego – powiedział H. Laszczyk, nowy prezes firmy Express.

Poleć ten artykuł:

Polecamy