Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

RC 40 – nowy wózek Still
  •   

27 stycznia 2011   Halszka Gwiżdż
RC 40 – nowy wózek Still Firma Still rozszerzyła swoją ofertę o model RC 40 - wózek widłowy przeznaczony do zastosowań zewnętrznych.
 

RC 40 to wózo udźwigu od 1,5 do 3 ton napędzany wysokoprężnym gazowym silnikiem z napędem przekładniowym. Model wyposażono w system MoveControl, który umożliwia zmianę kierunku jazdy stopą oraz obsługę podczas szybkiego podnoszenia i powolnej jazdy, w trybie impulsowym. RC 40 przy zmianie kierunku jazdy reaguje inaczej niż inne modele z napędem przekładniowym. Po naciśnięciu pedału gazu wózek rusza dopiero, gdy przełącznik kierunku jazdy ustawiony jest w odpowiednim położeniu. W wyposażeniu seryjnym dostępny jest dobrze znany fotel marki Grammer MSG 20 (opcjonalnie dostępny jest także fotel MSG 65 w różnych wersjach), z podkładką formatu DIN A4.


  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.