Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Jaka przyszłość czeka branżę AGD?
  •   

21 kwietnia 2017   Kinga Wiśniewska
Jaka przyszłość czeka branżę AGD? O najważniejszych dla branży AGD zagadnieniach już 16-17 maja będą dyskutowali przedstawiciele branży, eksperci, reprezentanci administracji publicznej, a także deweloperzy i generalni wykonawcy podczas V Międzynarodowego Forum Producentów i Dostawców AGD w Europie.
 

- Już wiele lat temu zorientowaliśmy się, że przemysł związany z produkcją sprzętu gospodarstwa domowego nie ma w Polsce takiej platformy, która pozwoliłaby na dokonanie porównań, poszukiwanie rozwiązań czy wymianę doświadczeń. Chcieliśmy, aby spotkali się ludzie, którzy działają w tej branży, są aktywni i w perspektywie przyszłości będą wspólnie poszukiwać rozwiązań – argumentował Michael Müller, prezes Zarządu Müller – Die lila Logistik podczas zeszłorocznej edycji wydarzenia.

 

Dynamiczny rozwój nowych technologii i młode pokolenie konsumentów motywują producentów i dostawców z sektora AGD do dyskusji oraz wspólnego poszukiwania inspiracji i rozwiązań, które w przyszłości pozwolą branży na dalszy, prężny rozwój.

 

Analiza obecnych uwarunkowań na rynku AGD oraz wytypowanie trendów, które w ciągu najbliższych kilku czy też kilkunastu lat odmienią oblicze branży to główna tematyka piątej już edycji Międzynarodowego Forum Producentów i Dostawców AGD w Europie. Jak wygląda sytuacja branży w Polsce, Europie i na świecie? Jaki wpływ na sektor mają sami konsumenci? Jak przebiega współpraca nauki z biznesem? Kim jest konsument jutra? Jak Internet Rzeczy zmieni branżę? Jak poddostawcy AGD mogą budować przewagę konkurencyjną? Odpowiedzi na te pytania poszukiwać będą eksperci i praktycy oraz reprezentanci administracji publicznej. W tegorocznych dyskusjach udział wezmą przedstawiciele m.in.: Müller - Die lila Logistik Polska, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A, CECED - Związku Pracodawców AGD, GfK Retail and Technology, Service Design Polska, Indo-British Trade Council, Gorenje Polska, Whirlpool Polska, B/S/H, Italian Trade Agency, Loebel Digital GmbH, Cushman & Wakefield, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A, Ministerstwa Rozwoju, OTTO Work Force.

 

- Sektor AGD jest liderem polskiego eksportu. Z przyjemnością mogę stwierdzić, że branża jest jedną ze specjalizacji Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a w szerszym ujęciu także Łodzi i regionu. Stworzyliśmy w Strefie takie warunki do inwestowania, że sprowadziły się do nas światowe koncerny. Firmy z branży AGD świetnie rozwijają się w Strefie i nadal zapowiadają kolejne inwestycje. Wysoka kultura pracy pozwala osiągnąć tej branży świetne rezultaty w województwie łódzkim – mówi Marek Michalik, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

 

Wiodąca pozycja regionu łódzkiego w sektorze AGD sprawia, że już po raz kolejny Międzynarodowe Forum Producentów i Dostawców AGD w Europie odbywa się w Łodzi. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła blisko 250 gości reprezentujących branżę i przyniosła owocne dyskusje oraz możliwości nawiązania relacji biznesowych.

 

Konferencja to nie tylko panele dyskusyjne i prezentacje, ale także towarzysząca jej VIP Gala. W tym roku na gości czeka koncert – niespodzianka oraz wieczór z licznymi atrakcjami! 17 maja, przed uczestnikami wydarzenia swoje drzwi otworzy fabryka firmy DELL w Łodzi.

 

Dla producentów i dostawców z branży AGD wydarzenie jest bezpłatne, należy jednak wcześniej się zarejestrować.

Strona www Forum: agdforum.com

 

***

Gospodarz i Organizator: Müller – Die lila Logistik
Partner Organizacyjny: Bluevine Consulting
Partner Główny: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna
Partnerzy Merytoryczni: OTTO Work Force, Cushman & Wakefield, Emtor, Grupa Unibep

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.